top of page

N, 18. veebr

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Plasmaenergia praktika * * *

Räägime plasmaenergiast, aktiveerime plasmakeha ning õpime tekitama ja võimendama enda ümber isiklikku elektromagnetvälja. Keskendume ka teemale, kuidas ennast 5G mõjude eest kaitsta ning millisel viisil hoida ennast Kuu negatiivse kiirguse eest. Osaluspanus 20 eurot.

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Plasmaenergia praktika  * * *
Plasmaenergia praktika  * * *

Aeg ja koht

18. veebr 2021, 18:00 – 19:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatava praktika peavad uute teadmiste värskendamiseks läbima ka need osalejad, kellel on rohkem kui aastane paus Stuudio põhipraktikatest vahele jäänud.

 

Räägime plasmaenergiast, aktiveerime plasmakeha ning õpime tekitama ja võimendama enda ümber isiklikku elektromagnetvälja. Keskendume ka teemale, kuidas ennast 5G mõjude eest kaitsta ning millisel viisil hoida ennast Kuu negatiivse kiirguse eest. 

SÜNDMUS TOIMUB ISTUDES JA POOLELDI KA PÜSTI SEISTES (vabatahtlik). SOBIB AINULT TÕSISELE HUVLISELE.

Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Kui te pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusite sündmusele, siis vaadake igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjutage meile julgelt üle kanadlused@gmail.com. 

Viimane minut loobumisest teada anda on sündmuse päeval kell 12.00.

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

Share This Event

bottom of page