top of page

P, 19. mai

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Pimenägemise ja telepaatia koolitus VIIMANE!

Olen õppinud USA oma ala tippude käe all kaugvaatlust ja telepaatiat. Nendest teadmistest olen välja arendanud pimenägemise meetodi, et ka kõige tundetum meel suudaks prognoosida tulevikku, hinnata olevikku, analüüsida minevikku ning saada vastuseid oma elus toimuvale. Osalemistasu 130€

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Pimenägemise ja telepaatia koolitus   VIIMANE!
Pimenägemise ja telepaatia koolitus   VIIMANE!

Aeg ja koht

19. mai 2024, 11:00 – 14:00 GMT +3

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 12 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

 

Osalustasu 130 eurot/ kestus 3h. 

Koolituse teemadeks:

  • Õpime lugema minevikku
  • Tõlgendame olevikku
  • Vaatame tulevikku
  • Prognoosime aega, seisundeid, tervist, ees ootavaid perspektiive. 
  • Ülevaade telepaatilisest suhtlemisest. 
  • Loeme infot telepaatilisel teel. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on Stuudio ruumis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse (kui seda ei saanud, siis kirjutage kanaldused@gmail.com). Viimane minut kukub sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 15.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 50% ulatuses ehk 65 eurot ELUVAIM OÜ kontole EE632200221067834218, SWEDBANK

või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page