top of page

K, 27. apr

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Pimenägemise ja telepaatia koolitus * * *

Olen õppinud USA oma ala tippude käe all kaugvaatlust ja telepaatiat. Nendest teadmistest olen välja arendanud pimenägemise meetodi, et ka kõige tundetum meel suudaks prognoosida tulevikku, hinnata olevikku, analüüsida minevikku ning saada vastuseid oma elus toimuvale. Osalemistasu 80€/ kestus 3h

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Pimenägemise ja telepaatia koolitus  * * *
Pimenägemise ja telepaatia koolitus  * * *

Aeg ja koht

27. apr 2022, 18:00 – 21:00 GMT +3

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 12 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

 

Osalustasu 80 eurot/ kestus 3h. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on Stuudio ruumis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane aeg plaani muudatustest teada anda on sündmuse päeval  kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 80 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page