top of page

P, 07. mai

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Nähtamatu salamaailm

Räägime sellest, mida tulnukate maailmas viimasel ajal Maa peal toimub ning teeme tugeva puhastuspraktika, et ennast väliste jõudude ees paremini kehtestada ja koos hoida. Toon välja salakavalad lõksud, millesse iseseisvuvaid inimesi praegusel ajal juhatatakse. Osalemistasu 25 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Nähtamatu salamaailm
Nähtamatu salamaailm

Aeg ja koht

07. mai 2023, 18:00 – 20:00 GMT +3

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Sündmusest

NB! NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 12 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

Osalustasu 25 eurot.

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on ruumis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse (kui seda ei saanud, siis kirjutage kanaldused@gmail.com). Viimane minut kukub sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 18.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 25 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page