top of page

N, 19. nov

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Mineviku tervendus * *

Selleks, et muuta olevikku ja luua paremat tulevikku tasub teadlikult ära käia minevikus. Vertikaalpraktikas läheme mentaalselt ajas rändama ja kasutame mineviku tervendamise töövõtteid. Pehmendame südant ja avame hinge. Osaluspanus 20 eurot

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Mineviku tervendus * *
Mineviku tervendus * *

Aeg ja koht

19. nov 2020, 18:00 – 19:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatava praktika peavad uute teadmiste värskendamiseks läbima ka need osalejad, kellel on rohkem kui aastane paus Stuudio põhipraktikatest vahele jäänud. 

Selleks, et muuta olevikku ja luua paremat tulevikku tasub teadlikult ära käia minevikus. Vertikaalpraktikas läheme mentaalselt ajas rändama ja kasutame mineviku tervendamise töövõtteid. Pehmendame südant ja avame hinge. 

Osalustasu 20 eurot. 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks rämps meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle kanaldused@gmail.com

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane minut kukub sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page