top of page

P, 16. juuli

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Mineviku puhastus

Puhastame mineviku toksilisi ühendusi. Töötame eluliinidega, mille kaudu ülendame olevikku ja tulevikku. Õpetan, kuidas teha ennast energeetiliselt kättesaamatuks sobimatule. Juulikuu on kosmiliselt negatiivsusest vabanemise kuu. Osalemistasu 25 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Mineviku puhastus
Mineviku puhastus

Aeg ja koht

16. juuli 2023, 19:00 GMT +3 – 17. juuli 2023, 20:30 GMT +3

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 24 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

 

Osalustasu 25 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Lahtiste jalanõude hooajal palume kaasa võta paljaste varvaste otsa vahetussokid, et hoida hügieeni kohas, kust käib läbi palju rahvast. 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane aeg plaani muudatustest teada anda on sündmuse päeval kell 09.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 25 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page