top of page

N, 10. sept

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Meeldiva energia teadlik loomine * *

Kuidas luua meeldivat energeetikat enda sees ja enda ümber? Kõike on võimalik reaalsusesse vormida ja oma ellu kutsuda! Vertikaalpraktikas kasutame vaakumenergia (vaakumkuuli) tehnikat. Peenhäälestame ennast terviklikult omale meelepärasesse ja positiivsesse energiasse. Osaluspanus 20 eurot

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Meeldiva energia teadlik loomine * *
Meeldiva energia teadlik loomine * *

Aeg ja koht

10. sept 2020, 18:00 – 19:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. 

Kuidas luua meeldivat energeetikat enda sees ja enda ümber? Kõike on võimalik reaalsusesse vormida ja oma ellu kutsuda!

Vertikaalpraktikas kasutame vaakumenergia (vaakumkuuli) tehnikat. Peenhäälestame ennast terviklikult omale meelepärasesse ja positiivsesse energiasse. 

Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressil kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane minut kukub sündmuse päeval kell 12.00.

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page