top of page

R, 02. juuli

|

Lääne-Viru County, Estonia

Meditatiivne suvelaager

Meditatiivne suvelaager koosneb erinevatest meditatiivsetest tegevustest, sisaldades lihtsaid, mängulisi, lõbusaid harjutusi, kui ka pingutust nõudvaid psüühiliste võimete praktikaid, sügavamaid meditatsioone ja lõõgastavaid rännakuid. Maksumus 320 eurot. Lisainfo sündmuse sisus.

VÄLJA MÜÜDUD!
Vaata teisi sündmusi
Meditatiivne suvelaager
Meditatiivne suvelaager

Aeg ja koht

02. juuli 2021, 17:00 – 04. juuli 2021, 12:00

Lääne-Viru County, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes on läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika Ilonaga. Sissejuhatuse peavad uuesti värskenduseks läbima ka need, kellel on rohkem kui 12 kuud põhisündmiustel osalemisest vahele jäänud.

Meditatiivseid tegevusi täis suvelaager algab 02. juulil kell 17.00  saladuste jagamise ja õhtusöögiga ning lõpeb 04.juuli keskpäeval kell 12.00 paiku pika naudingute rohke aeglase hommikusöögiga. 

Me peatume Lääne-Virumaal ühes helges ilusas majas mererannas, mida ümbritsevad ürgsed metsad ja linnulaul. Täpse asukoha saadan registreerunutele e-maili peale, aga võin öelda, et Tallinnast sõidab sinna linnulennult tunnike. 

Majas on kahesed magamistoad, mis on kenad ja valged. Vannitoad on ühiskasutatavad, aga neid jagub maja peal kõigile piisavalt. 

Meiega tuleb kaasa Le Öko La perenaine Julia Anufrijeva, kelle käekiri on pakkuda ilusaid, põnevaid ja hõrgutavaid täistaimseid toite. Ei mingit läätsesuppi, putru ega kapsast, ma luban teile! 

NB! Palun esimesel võimalusel mind teavitada toidutalumatustest ja allergiatest, sest hakkame menüüd paika panema. 

Meditatiivne suvelaager koosneb erinevatest meditatiivsetest tegevustest, sisaldades nii lihtsaid, mängulisi ja lõbusaid harjutusi, kui ka pingutust nõudvaid psüühiliste võimete praktikaid, sügavamaid meditatsioone ja lõõgastavaid rännakuid. Oleme alkoholivabad. Kohapeal on saun ja soovi korral võib kaasa võtta 0 promilliga saunaõlled. 

Tegevusi planeerime vastavalt ilmale tubaseid kui väliseid.

Kaasa palun võtta järgmised vahendid:

- kirjutusvahend ja märkmik

- sall silmade kinni sidumiseks

- joogamatt või lamamisalus kui oleme väljas

- ujumisriided randa ja soojemad riided õhtuks

Kes soovib pühapäeva pikendada, siis koha vahetusläheduses asuvad põnevad matkarajad, ürgsed rabad ja sood.

Võib kohata metsloomi, võibolla isegi karu. 

Meditatiivse suvelaagri maksumus on 320 eurot, millest 120 eurot on ettemaks ja 200 eurot kohapeal. Hind sisaldab majutust 2 ööd kahestes või ühestes privaatsetes tubades, 5 kvaliteetset toidukorda, kõiki koolitusi reedest pühapäevani. Kui rahalised ressursid on piiratud, siis on võimalus kokkuleppel tasuda osade kaupa. Kui plaanid vahepeal muutuvad, siis ettemaksu tagastamise viimane tähtaeg on 28. juuni kell 09.00, et jõuaksime vabanenud kohale leida uue osaleja. 

Kõikide lisaküsimuste puhul pöörduge aadressile kanaldused@gmail.com

Tasumine

  • Suvelaagri ettemaks

    Meditatiivne suvelaager 02.07-04.07.2021 Ettemaksu tasu 120 eurot. Kohapeal jääb tasuda 200 eurot.

    120,00 €
    Sale ended

Total

0,00 €

Share This Event

bottom of page