top of page

T, 29. sept

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

LÜKKUB EDASI! Tajude usaldamise treening * *

Tajude usaldamise treeningus kasutame loogikavälist meelt. Keskendume erinevatele praktilistele harjutustele, et panna oma intuitsioon maksimaalselt tööle. Taju harjutused on lihtsad, lõbusad ja igapäevased, mille eesmärk on argielu lihtsustada. Osaluspanus 30 eurot (sündmuse kestus 2h 15.min).

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
LÜKKUB EDASI! Tajude usaldamise treening * *
LÜKKUB EDASI! Tajude usaldamise treening * *

Aeg ja koht

29. sept 2020, 18:00 – 20:15

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. 

Tajude usaldamise treeningus kasutame loogikavälist meelt. Keskendume erinevatele harjutustele, et panna oma intuitsioon maksimaalselt tööle. Taju harjutused on lihtsad, lõbusad ja igapäevased, mille eesmärk on argielu lihtsustada. 

Osaluspanus 30 eurot (sündmuse kestus 2h 15.min). 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Lahtiste jalanõude hoojalal võtame kaasa vahetussokid, sest lahtiste jalanõude külge jääb tänavatolm, rannaliiv, higi jne. Vajaudse korral on võimalus sokke osta kohapealt 1 euroga (küsi julgelt). 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks rämps meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle kanaldused@gmail.com

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane minut kukub sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 30 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page