top of page

P, 11. okt

|

BINDU JOOGASTUUDIO

Lootose praktika * * * TARTUS!

Vertikaalpraktikas töötame erinevatel tasanditel armastuse energiaga, mille aktiveerimiseks kasutame Lootose enerigiatöö kontseptsiooni. Tegemist on istuva meditatsiooniga toolidel. Osalemistasu 20 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Lootose praktika  * * *  TARTUS!
Lootose praktika  * * *  TARTUS!

Aeg ja koht

11. okt 2020, 11:00 – 12:30

BINDU JOOGASTUUDIO, Rüütli 4, 51005 Tartu, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. 

 

Vertikaalpraktikas töötame erinevatel tasanditel armastuse energiaga, mille aktiveerimiseks kasutame Lootose enerigiatöö kontseptsiooni. Meditatsioon on mõeldud tõsisemale huvilisele ja kes on foorumist juba lugenud, siis Lootos toob kaasa suuremad muutused elus kui seda kasutada osata. Meditatsiooni ajal peaks arvestama väliste jõududega, kes võivad meid tulla segama. Teoorias räägime ka selle lahti, kuidas end mõjutuste eest hoida. 

Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

TOIMUMISE KOHT: Tartu vanalinnas asub BINDU JOOGASTUUDIO aadressil RÜÜTLI 4 (Stuudio sisspääs asub Rüütli tänava poolsel küljel - lihtsalt sea sammud Superalko poega samast trepist otse üles, kuni jõuad klaasusteni. Ustel on silt Bindu Joogastuudio 2.) Vajuta uksekella nr 2.

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane minut kukub sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 11.00.

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page