top of page

P, 23. aug

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Lootose praktika * * * (ainult tõsisele huvilisele!)

Vertikaalpraktikas töötame erinevatel tasanditel armastuse energiaga, mille aktiveerimiseks kasutame Lootose enerigiatöö kontseptsiooni. Tegemist on istuva meditatsiooniga toolidel. Osalemistasu 20 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Lootose praktika  * * *  (ainult tõsisele huvilisele!)
Lootose praktika  * * *  (ainult tõsisele huvilisele!)

Aeg ja koht

23. aug 2020, 18:00 – 19:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. 

 

Vertikaalpraktikas töötame erinevatel tasanditel armastuse energiaga, mille aktiveerimiseks kasutame Lootose enerigiatöö kontseptsiooni. Tegemist on istuva meditatsiooniga toolidel. 

Meditatsioon on mõeldud tõsisemale huvilisele ja kes on foorumist juba lugenud, siis Lootos toob kaasa suuremad muutused elus kui seda kasutada osata. Meditatsiooni ajal peaks arvestama väliste jõududega, kes võivad meid tulla segama. Teoorias räägime ka selle lahti, kuidas end mõjutuste eest hoida. 

Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane minut kukub sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 18.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page