top of page

N, 30. juuli

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Loomine Algolemuses * *

Õpime kasutama mõttejõudu selliselt, et luua oma Algolemuse energias seda, mida meie Tõeline Olemus selles kehastuses vajab. Tegemist on 100% Loomise praktikaga, milles keskendume kogu oma olemusega üliteadlikule suunatud ja sihipärasele loomisele. Osaluspanus 20 €

Grupp ja ootenimekiri täis.
Vaata teisi sündmusi
Loomine Algolemuses * *
Loomine Algolemuses * *

Aeg ja koht

30. juuli 2020, 18:00 – 19:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s.

Õpime kasutama mõttejõudu selliselt, et luua oma Algolemuse energias seda, mida meie Tõeline Olemus selles kehastuses vajab. Tegemist on 100% Loomise praktikaga, milles keskendume kogu oma olemusega üliteadlikule suunatud ja sihipärasele loomisele. 

Osalustasu 20 eurot.

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Lahtiste jalanõude hooajal võtame paljaste jalgade otsa kaasa vahetussokid.

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle.

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane minut kukub sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Eluvaim OÜ kontole EE632200221067834218, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page