top of page

K, 02. juuni

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Loeng: Su varjatud vägi

Miks elu ei liigu, töö ei edene, soovid ei täitu? Miks aastad mööduvad suuremate muutusteta? Ma tean sellele küsimusele vastust, sest olen ise sama teekonna läbi käinud. Mu elu muutis üksainus taipamine, millega lõin unistuste elu kõigest 5 aastaga. Jagada on palju. Osaluspanus 35 €/ kestus 2,5 h

Grupp ja ootenimekiri täis.
Vaata teisi sündmusi
Loeng: Su varjatud vägi
Loeng: Su varjatud vägi

Aeg ja koht

02. juuni 2021, 18:00 – 20:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatuse peavad uuesti värskenduseks läbima ka need, kellel on rohkem kui 12 kuud põhisündmiustel osalemisest vahele jäänud. 

Miks elu ei liigu, töö ei edene, soovid ei täitu? Miks aastad mööduvad suuremate muutusteta? Ma tean sellele küsimusele vastust, sest olen ise sama teekonna läbi käinud. Mu elu muutis üksainus taipamine, millega lõin unistuste elu kõigest viie aastaga. Jagada on palju. 

Loengus teeme juttu vaimse maailma lõksudest, peenmaailma manipulatsioonidest, selgeltnägemisest ja ette ennustamise eetikast. Olulisemat rõhku pöörame teemale, kuidas vabaneda ettekirjutatud saatusest, et hakata ise piiranguteta looma. Teeme selgeks, kuhu kaob meie jõud ja kuidas saada tagasi oma vägi. 

Osalustasu 35 eurot/ kestus 2,5 h.

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Sündmus toimub istudes. 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks rämps meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com.

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane aeg sündmusest loobumiseks on sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 35 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page