top of page

N, 18. veebr

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Loeng: SALADUSTE ÕHTU

Loengus räägime, mida toob aasta 2021 ja millised on tuleviku pikemad perspektiivid Kõiksuse silmis. Jagame uuemat infot paranähtuste maailmast. Võtame luubi alla laste "nähtamatu" salamaailma. Küsida võib kõike! Osaluspanus 35 €/ kestus 2,5 h

Grupp ja ootenimekiri täis.
Vaata teisi sündmusi
Loeng: SALADUSTE ÕHTU
Loeng: SALADUSTE ÕHTU

Aeg ja koht

18. veebr 2021, 18:00 – 20:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatuse peavad uuesti värskenduseks läbima ka need, kellel on rohkem kui 12 kuud põhisündmiustel osalemisest vahele jäänud. 

Loengus räägime, mida toob aasta 2021 ja millised on tuleviku pikemad perspektiivid Kõiksuse silmis. Jagame uuemat infot paranähtuste maailmast. Võtame luubi alla laste "nähtamatu" salamaailma. Küsida võib kõike!

Osalustasu 35 eurot/ kestus 2,5 h.

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Jälgime koroonapiiranguid ja loeng toimub toolidel väiksemale grupile.

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks rämps meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com.

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane aeg sündmusest loobumiseks on sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 35 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page