top of page

K, 10. veebr

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Lahenduste loomise praktika * * *

Vertikaalpraktikas tõstame ennast sinna, kus loomine on vaba. Keskendume lahenduste loomisele. Praktika on tõestanud ennast sadade osalejate suurte edulugudega, sest see toimib kiirelt ja efektiivselt! Osalemistasu 20 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Lahenduste loomise praktika * * *
Lahenduste loomise praktika * * *

Aeg ja koht

10. veebr 2021, 18:00 – 19:30 GMT +2

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb uuesti läbida teadmiste värskendamiseks ka neil, kellel on rohkem kui 12 kuud Stuudio põhipraktikates osalemisest vahele jäänud.

Vertikaalpraktikas tõstame ennast sinna, kus loomine on vaba. Keskendume lahenduste loomisele. Praktika on tõestanud ennast sadade osalejate suurte edulugudega, sest see toimib kiirelt ja efektiivselt!

Alati on võimalus läbi vaba tahte otsuste oma elu ja sündmusi hetkega muuta, ennast ühelt tasandilt teisele nihutada ja reaalsust ümber vahetada. Kui sa oled väsinud korduvatest kulunud mustritest, seisvast vanast energiast, kus mitte midagi ei muutu, siis on meditatsioon sinu jaoks. 

Osalustasu 20 eurot. 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Jälgime koroonapiiranguid ja töö toimub väiksemates gruppides.

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks rämps meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane aeg sündmusest loobumiseks on sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page