top of page

K, 21. dets

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Külluse rituaalidega pööripäev!

Pööripäeval pöörame teadlikult oma uue aasta, meelelaadi ja elu külluse poole, milleks aitame hoogu anda spetsiaalse taimerituaaliga. Kõik vahendid on kohapeal olemas. Loengu teemades keskendume manifesteerimise ja realiseerimise kunstile. Osalemistasu 65 € / 3h.

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Külluse rituaalidega pööripäev!
Külluse rituaalidega pööripäev!

Aeg ja koht

21. dets 2022, 18:00 – 21:00 GMT +2

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 12 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

 

Osalustasu 65 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse (kui seda ei saanud, siis kirjutage kanaldused@gmail.com). Viimane minut kukub sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 50% ulatuses ehk 32,5 eurot ELUVAIM OÜ kontole EE632200221067834218, SWEDBANK

või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page