top of page

P, 20. dets

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Külluse aasta loomine (lisagrupp)

Külluse aasta loomise sündmus koosneb: - manifesteerimise loengust - soovide märkmiku loomisest - rahaenergia meditatsioonist - külluse rituaalist Osaluspanus 35 € / kestus 2,5 h NB! Võta kaasa märkmik, millest saab sinu uue aasta soovide märkmik!

Grupp ja ootenimekiri täis.
Vaata teisi sündmusi
Külluse aasta loomine (lisagrupp)
Külluse aasta loomine (lisagrupp)

Aeg ja koht

20. dets 2020, 11:00 – 13:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb uuesti läbida ka neil oma teadmiste värskendamiseks, kellel on rohkem kui aastane paus Stuudio põhipraktikatest vahele jäänud.

Külluse aasta loomise sündmus koosneb:

- manifesteerimise loengust

- soovide märkmiku loomisest

- rahaenergia meditatsioonist

- külluse rituaalist 

Osaluspanus 35 € / kestus 2,5 h

NB! Palun võta kaasa märkmik, millest saab sinu uue aasta soovide märkmik. 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsiooniruumis rangelt keelatud!

Jälgime koroonapiiranguid ja töö toimub väiksemates gruppides.

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks rämps meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com.

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane aeg sündmusest loobumiseks on sündmusele eelneval päeval LAUPÄEVAL kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 35 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page