top of page

P, 17. dets

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

KOOLITUS: Vaakum- ja plasmaenergia tehnikad, ruumide- ja oma energeetika puhastus! (1)

Kui oled vaakumenergia tehnikat vaid raamatu abil praktiseerinud ning võimsast plasmaenergia kasutamisest kuulnud kohapeal teiste andekate osalejate käest, siis nüüd on sinu võimalus teha järgi 3-1s koolitus, kus boonusena õpetame ka ruumide ja oma energeetika puhastamist. Kestus 3h/ osalus 120 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
KOOLITUS: Vaakum- ja plasmaenergia tehnikad, ruumide- ja oma energeetika puhastus!  (1)
KOOLITUS: Vaakum- ja plasmaenergia tehnikad, ruumide- ja oma energeetika puhastus!  (1)

Aeg ja koht

17. dets 2023, 11:00 – 14:00 GMT +2

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 24 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

Kui oled vaakumenergia tehnikat vaid raamatu abil praktiseerinud ning võimsast plasmaenergia kasutamisest kuulnud kohapeal teiste andekate osalejate käest, siis nüüd on sinu võimalus teha järgi 3-1s koolitus, kus lisaks vaakumenergia ja plasma tehnikatele õpetame boonusena ka ruumide ja oma energeetika puhastamist. 

Kui sa ei tea, mis on vaakumenergia ja plasma tehnikad, siis oled ajast väga maha jäänud. 

 

Osalustasu 120 euro/ kestus 3h.  

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on ruumis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse või kirjutage kanaldused@gmail.com. Viimane aeg plaani muudatustest teada anda on sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 15.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 50% koolituse summast 60 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page