top of page

P, 09. apr

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Koolitus: Toitude ja toitumise energeetika

Räägime toitude ja toitumise spetsiifilisest energeetikast ning selle mõjust inimese sagedusele. Õpime keha mõttejõul tasakaalustama ja tervislikele eluviisidele häälestama. Osaleja saab mahuka konspekti ja söögiisu ning kehakaalu taltsutava online meditatsiooni. Osalemistasu 120 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Koolitus: Toitude ja toitumise energeetika
Koolitus: Toitude ja toitumise energeetika

Aeg ja koht

09. apr 2023, 11:00 – 14:00 GMT +3

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 12 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

Kui ma otsustan süüa või tarbida midagi, siis ei vali ma toitu ega tarvitatavat, vaid ma valin energeetikat. Toitude ja toitumise energeetika koolitus on midagi teistsugust, kus me ei räägi mikrodest, makrodest ega veganlusest. Me räägime toitumisest ja selle mõjudest läbi peenmaailma perspektiivi.

Koolitusel puudutame järgmisi teemasid:

- Teeme selgeks, kuidas lugeda erinevate toitude energeetikat.

- Õpime oma energeetikat võimendama toitumise kaudu.

- Tutvume töövõtetega, kuidas mõttejõul oma isusid muuta.

- Kasutame kehakaalu alandavat meditatsiooni tehnikat (vabanesin oma rasedakilodest kõigest mõne nädalaga).

- Praktiseerime ülesöömisest vabanemise harjutust.

- Tõstame keha tundlikkust ja suuname tervislike valikute juurde.

- Iga osaleja saab kehakaalu alandava/tasakaalustava online meditatsiooni piiramatu kasutusõiguse ja mahuka konspekti koos harjutustega.

 

Osalustasu 120 eurot/ sündmuse kestus 3h. 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on Stuudio ruumis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane aeg plaani muudatustest teada anda on sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 50% ulatuses ehk 60 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page