top of page

K, 10. aug

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Koolitus: Toitude ja toitumise energeetika

Räägime toitude ja toitumise spetsiifilisest energeetikast ning selle mõjust inimese sagedusele. Õpime keha mõttejõul tasakaalustama ja tervislikele eluviisidele häälestama. Teeme harjutusi, kuidas muuta oma isusid. Iga osaleja saab ettevalmistatud konspekti koos harjutustega. Osalemistasu 80 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Koolitus: Toitude ja toitumise energeetika
Koolitus: Toitude ja toitumise energeetika

Aeg ja koht

10. aug 2022, 18:00 – 21:00 GMT +3

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 12 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

 

Osalustasu 80 eurot/ sündmuse kestus 3h. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on Stuudio ruumis rangelt keelatud!

Lahtiste jalanõude hooajal palun võta kaasa vahetussokid. Kui sul neid ei ole, siis kohapealt saad 1 euroga. 

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane aeg plaani muudatustest teada anda on sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 80 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page