top of page

P, 27. nov

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

KOOLITUS: Teadlik unenägemine

Koolituse teemad: Kuidas näha kirgast und ja unenägudes ärkvele tulla? Kuidas unenägusid juhtida, kontrollida, neisse siseneda ja nende kaudu infot vahetada/ suhelda? Kerides lehte alla poole leiad täpsema lisainfo. Sellel korral on võimalus osaleda tutvumishinnaga 150 eurot.

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
KOOLITUS: Teadlik unenägemine
KOOLITUS: Teadlik unenägemine

Aeg ja koht

27. nov 2022, 11:00 – 15:00 GMT +2

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 12 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

Koolitusel käsitleme järgnevaid teemasid:

Kuidas näha kirgast und? 

Kuidas unenägudes ärkvele tulla? 

Kuidas unenägusid juhtida ja kontrollida? 

Kuidas unenägudesse siseneda ja nende kaudu infot vahetada ning suhelda? 

Kuidas halbu unenägusid kustutada? 

Unenägude ohud, manipulatsioonid ja enesekaitse. 

Halbadest unenägudest laste välja toomine. 

Sellel korral on võimalus osaleda tutvumishinnaga 150 eurot, sest vaatame, kuidas meil see uus ja suurim koolitus läheb. Tulevastel Lucid Dreamingu koolitustel on mu aastate jooksul omandatud ja praktiseeritud teadmiste jagamine juba kindlasti teistsuguse koolituse tasuga.

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on ruumis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse (kui seda ei saanud, siis kirjutage kanaldused@gmail.com). Viimane minut kukub sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 15.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 50% ulatuses ehk 75 eurot ELUVAIM OÜ kontole EE632200221067834218, SWEDBANK

või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page