top of page

P, 08. jaan

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Koolitus: "Salajane märkide keel"

Keskendume teemadele, kuidas tõlgendada peegeldusi ja lugeda infot märkide keeles. Näha võib kõike, kuid vaatlemine on omaette oskus ja vaadeldava tõlgendamine juba eraldi kunst. Õpime lugema väga praktilisi silmale nähtavaid, kuid meelele sageli märkamatuid salajasi märke. Osalemistasu 120 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Koolitus: "Salajane märkide keel"
Koolitus: "Salajane märkide keel"

Aeg ja koht

08. jaan 2023, 11:00 – 14:00 GMT +2

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 12 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

Koolitus keskendub teemadele, kuidas tõlgendada peegeldusi ja lugeda infot märkide keeles.

  • Õpime lugema iseendas valitsevat ning toimuvat olukorda ausalt ja ilustamata.
  • Õpime tõlgendama teisi inimesi, nende kavatsusi, tundeid ja plaane.
  • Õpime ära tundma ohumärke ja punaseid lippe.
  • Õpime mõistma ümbritsevat õhustikku ja olustikku.
  • Õpime hindama hetkeolukorda ning prognoosima eesootavat.
  • Õpime vaatlema ilusa pildi, osava jutu ja kena naeratuse taga valitsevat tegelikku energeetikat.

Universum, milles me parasjagu eksisteerime on üks suur holograafiline peegeldus, kus sisemine reedab välist ja väline jutustab sisemisest. Meil on võimalus rohkesti infot lugeda ja olukordadest paremini aru saada kui valdame silmale nähtavat, kuid meelele sageli märkamatut, salajast märkide keelt.

Näha võib kõike, kuid vaatlemine on omaette oskus ning vaadeldava tõlgendamine juba omaette kunst.

Kaasa saab konspekti. 

 

Osalustasu 120 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane aeg plaani muudatustest teada anda on sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 15.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda 50% koolituse tasust 60 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page