top of page

K, 30. aug

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Koolitus: Rahaenergia & positiivse külluse loomine

Koolitus annab praktilisi teadmisi positiivse külluse loomiseks oma elus, mille kaudu saab rahaenergia siseneda meie ellu vahendaja rollis. Rahaenergia ei eksisteeri eraldi. Rahaenergia on vahendaja sinu ja külluse/puuduse vahel. Õpetan mööda manööverdama lõksudest, kuhu takerdutakse. Osalus 120€.

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
 Koolitus: Rahaenergia & positiivse külluse loomine
 Koolitus: Rahaenergia & positiivse külluse loomine

Aeg ja koht

30. aug 2023, 18:00 GMT +3 – 31. aug 2023, 21:00 GMT +3

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 24 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

Koolituse hind 120 €/ kestus 3h. Koolituse eest on võimalik ka hiljem või osade kaupa tasuda. 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on ruumis rangelt keelatud!

Lahtiste jalanõude hooajal palun võta kaasa vahetussokid. Kui sul neid ei ole, siis saad kohapealt 1€ eest. 

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse (kui seda ei saanud, siis kirjutage kanaldused@gmail.com). Viimane minut kukub sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 50% ulatuses 60 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page