top of page

K, 12. juuni

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

KOOLITUS: "DMT uue taseme võimed!"

Jagan uut infot, kuidas saab loomulikul kujul vaimumolekuli DMTd aktiveerida ja seeläbi kvanthüppeid oma intuitiivses võimekuses korraldada. Sellest peaks üldse alustama, aga ka mina jõudsin sinna alles nüüd. Osalus 120 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
KOOLITUS: "DMT uue taseme võimed!"
KOOLITUS: "DMT uue taseme võimed!"

Aeg ja koht

12. juuni 2024, 18:00 – 21:00 GMT +3

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 24 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

 

Osalustasu 120 euro/ kestus 3h.  

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on ruumis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse või kirjutage kanaldused@gmail.com. Viimane aeg plaani muudatustest teada anda on sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 50% koolituse summast 60 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page