top of page

P, 30. juuli

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Koolitus: ASTRAALRÄNNAK

Koolitusel tutvutakse süvitis astraalmaailmaga ja õpitakse tehnikaid kehavälisteks rännakuteks. Koolitus on tutvumishinnaga 130 €.

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Koolitus: ASTRAALRÄNNAK
Koolitus: ASTRAALRÄNNAK

Aeg ja koht

30. juuli 2023, 18:00 – 21:00 GMT +3

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 24 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

Olen valmis saanud peale pikka kaalutlemist kompaktse ja praktilise ASTRAALRÄNNAKU koolituse, mis seletab põhjalikult lahti antimateriaalsed teisik reaalsused.

Koolitusel õpime tundma:

Mis on astraalmaailm?

Mida tähendab astraalkoridor?

Kuidas luua astraalplaani?

Millised on astraalmaailma ohud?

Kuidas kehast väljuda?

Kuidas kehasse naasta?

Kaasa saab mahuka konspekti koos praktiliste harjutustega iseseisvaks koduseks tööks.

Kõik, kes on minu õpetuste järgi praktiseerinud teadlikku unenägemist on selle selgeks saanud. Erand pole ka astraalrännaku koolitus. Õpetan ainult seda, mida saab käega katsutavaks teha.

 

Osalustasu on tutvumishinnaga 130 eurot. Vaatame, kuidas esmakordne koolitus läheb. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on ruumis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse või kirjutage kanaldused@gmail.com. Viimane aeg plaani muudatustest teada anda on sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 21.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 50% koolituse summast 65 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page