top of page

P, 09. juuni

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Kohvipaksu pealt ennustamise koolitus

Õpetan eritehnikaid, kuidas lugeda infot kohvipaksu pealt. See on üks meeleolukas viis, kuidas muuta oma kohvi joomine veelgi lõbusamaks. Sama koolitust kordame ka suvelaagris. Osalemistasu 120€

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Kohvipaksu pealt ennustamise koolitus
Kohvipaksu pealt ennustamise koolitus

Aeg ja koht

09. juuni 2024, 10:00 – 13:00 GMT +3

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 12 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

 

Osalustasu 120 eurot/ kestus 3h. 

1. Palun võta koolitusele kaasa heleda sisuga kohvitass ja heleda sisuga alustaldrik. 

2. Me teeme enamus ennustusi kofeiinivaba kohviga. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on Stuudio ruumis rangelt keelatud!

Võta lahtiste jalanõude hooajal kaasa vahetussokid, et hoida kohapeal ruumis puhtust. 

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane aeg plaani muudatustest teada anda on sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 15.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda 50% oma kohatasu 60 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page