top of page

R, 26. okt

|

Suviste Guesthouse

KOHAD TÄIS! Hedonistlik meditatsioonilaager

Laager toimub 26, 27, 28 oktoober Saaremaal. Hind on 290 eurot. Laagrisse mahub osalema 12 inimest. Lisainfo leiad lehte alla poole kerides.

Laagrinimekiri on täis
Registreerumine on lõppenud
KOHAD TÄIS! Hedonistlik meditatsioonilaager
KOHAD TÄIS! Hedonistlik meditatsioonilaager

Aeg ja koht

26. okt 2018, 12:00 – 28. okt 2018, 18:30

Suviste Guesthouse, Tolli 6, Kuressaare, 93813 Saare maakond, Estonia

Sündmusest

Hedonistlik meditatsioonilaager

Ei mingeid narivoodeid, rõsket kämpingut, niiskust kontide vahel, saepuru hamba all ega teepaus hinna sees piinlikke asju. Hedonistlikus meditatsioonilaagris ootab sind hubane ja mõnus magamistuba pehme voodi ja sooja duššiga. Maitsva söögi eest hoolitseb professionaalne vegan kokk Mari-Liis ja töötubasid teeme maksimum kvaliteedil kolm pikka päeva, et ühtegi minutit niisama raisku ei läheks.

Laager toimub 26, 27, 28 oktoober, hind on 290 eurot.

Laagrisse mahub osalema 12 inimest.

Registreerumine ainult kodulehe kaudu.

Kes ees, see sees!

ÜRITUSE KAVA

NB! Iga päev on erinevad harjutused, teemad ja töötoad.

Hommikune töötuba keskendub tajude avamisele, kolmanda silma aktiveerimisele, telepaatia võimendamise harjutustele.

Lõunane töötuba on süvameditatsioon.

Õhtune töötuba hõlmab endas selgeltnägemise, kanaldamise ja kaugvaatluse praktilisi harjutusi ning meditatsiooni.

Õhtune vestlusring on vabatahtlik, kus arutleme vabalt valitud teemadel ja küsime-vastame kõigele, millele on võimalik vastuseid anda-leida. Vestluse sekka teeme ka mõne praktilise harjutuse kui see peaks olema vajalik.

REEDE

Saabumine kell 12.00. Seame end sisse ning tutvume elu ja oluga lõunasöögilauas.

Kell 13.30 esimene töötuba

Kell 16.00 teine töötuba

Kell 18.30 õhtusöök

Kell 20.30-21.30 vestlusõhtu. Arutleme vabalt valitud teemadel ja küsime-vastame kõigele, millele on võimalik vastuseid anda. Vestluse sekka teeme ka mõne praktilise harjutuse.

LAUPÄEV

Kell 08.30 hommikusöök

Kell 09.30 esimene töötuba

Kell 13.00 lõunasöök

Kell 14.00 teine töötuba

Kell 16.00 kolmas töötuba

Kell 19.00 õhtusöök

Kell 20.00-21.00 vestlusõhtu

PÜHAPÄEV

Kell 08.30 hommikusöök

Kell 09.30 esimene töötuba

Kell 11.30 teine töötuba

Kell 13.00 lõunasöök

Kell 14.30 kolmas töötuba

Kell ca 16.30 varajane õhtusöök ja laagri lõpetamine

NB! KELLAAJAD VÕIVAD NIHKUDA. TOIMIME HARMOONIAS ÜHISVÄLJAGA.

II variant PÜHAPÄEVAL

Kui ilm on ilus, tuulevaikne ja soe, siis me teeme piknikukorvid võileibadega ja võtame kaasa teed või kohvi ning läheme Vilsandi Rahvusparki Kiipsaare majaka juurde mediteerima ja energiasambaid avastama. Õpetan vabas looduses energiasammaste tuvastamist ja nendega töötamist. Harilaiu looduskaitse ala asub Kuressaarest ca 50 km kaugusel ning eraldi jalgsimatk kiipsaarele on 5 km.

Kui ilm on ainult poole päevani hea, siis on võimalik sama üritust teha ka ilma 5km pikkuse matkat Kõruse rannas, mis on Saaremaal energiasammaste poolest üks parimaid kohti.

Tee peale jääb ka Odalätsi allikas, kuhu võimalusel sisse põikame ja allikavaimudega suhtleme.

MAJUTUS

Majutus on kahestes tubades Suviste Guesthouse’is. Igal toal on oma vannituba ja WC. TripAdvisoris ja Booking.com’is on majutus saanud ca 8,9 punkti 10st.

TOIT

Toidukorrad on täistaimsed ja meil on kohapeal oma Vegan kokk Mari-Liis, kes teeb ülimaitsvaid toite, torte, küpsetisi. Menüü on minu poolt kooskõlastatud ja me sööme klassikalisi roogi, mis maitsevad kõigile. Toidud on tervislikud ja toekad. Kellelegi kõht tühjaks ei jää, süüa saab olema maitsvalt ja palju. Kui grupp on koos uurin kõigilt eraldi üle veel toidutalumatused, allergiad ja erisoovid.

KOHALE SAABUMINE

Toit, majutus, töötoad on hinna sees (290 eurot). Kohale saabumine ja transport tuleb igaühel eraldi organiseerida. Kuna enamus on autodega teen ettepaneku omavahel teekonda jagada. Kindlasti peaks reedese päeva töölt vabaks võtma ja alustama teekonda juba hommikul, et jõuda kell 12.00 Kuressaarde kohale. Koju saabumine tuleks jätta pühapäeva õhtusse, sest meid on ees ootamas kolm pikka ja sisukat laagripäeva.

VÕTA KAASA

Võta kaasa mugavad riided, veepudel ja võimalusel joogamatt. Hea oleks kui sul on märkmik, kuhu kõik materjalid üles kirjutada, kuigi prindin suurema osa materjale teile eraldi välja.

TASUMINE

Tasuda võib korraga 290 eurot laagri eest, kuid seda on võimalik teha ka osade kaupa. Osalemise kinnitab ettemaks 90 eurot Eluvaim OÜ arvele konto EE632200221067834218, SWEDBANK.

Alates 1. oktoobrist on ettemaks tagastamatu.

Ülejäänud summa 100 eurot tuleb maksta hiljemalt 15. oktoobriks ning sellest viimane osa 100 eurot võib maksta kohapeal.

Share This Event

bottom of page