top of page

P, 19. jaan

|

DEVI REIKISTUUDIO

Kehaväljade suurpuhastus * * * TARTUS!

VERTIKAALPRAKTIKAS tegeleme anomaaliate ja paranähtustega enda kehas. Räägime unenägudest, astraalmaailmast, ufodest ja paratöötajatest. Osalemispanus 20 eurot.

Grupp ja ootenimekiri täis!
Vaata teisi üritusi
Kehaväljade suurpuhastus * * *   TARTUS!
Kehaväljade suurpuhastus * * *   TARTUS!

Aeg ja koht

19. jaan 2020, 14:15 – 15:45

DEVI REIKISTUUDIO, Pikk 12b, 51009 Tartu, Estonia

Sündmusest

NB! MEDITATSIOONIDELE SAAVAD REGISTREERUDA AINULT NEED, KES ON LÄBINUD KOHUSTUSLIKU SISSEJUHATAVA MEDITATSIOONIPRAKTIKA KOOS MINUGA. 

VERTIKAALPRAKTIKAS  keskendume teadlikule puhastumisele kõigest, mis ei kuulu sinu täiusliku olemuse juurde. Me eemaldame endast kõik võõrad energiad, kehavälised seadmed ja ained, mis mõne “äreva” öö, astraalrännaku või inimsuhetega seotud sündmuse tagajärjel on sinu külge haakunud. Teeme vestlusringi ka öistest “külalistest” ja õpime enda energiavälja hoidma sõltumatuna. 

NB! Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (toit, higi, tubakas) on KEELATUD!

Osaluspanus 20 eurot

KOHT: TARTU, DEVI REIKISTUUDIO, PIKK 12B

Kui teie plaanid muutuvad, siis andke sellest võimalikult varakult teada. Kuna osalejaid on alati kaugelt Lõuna-Eesti erinevatest nurkadest ja püüame arvestada kõigi plaanide ning soovidega, siis viimane minut oma plaani muudatustest teada anda on reedel 17.00. 

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Eluvaim OÜ kontole  EE632200221067834218, SWEDBANK

või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

Share This Event

bottom of page