top of page

Time is TBD

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Kehaväljade suurpuhastus * * * PÜHAPÄEVAL KELL 13.15-14.45

Räägime anomaaliatest, maaväliste olendite kohalolust, paratöötajatest, unenäo- ja astraalmanipulatsioonidest, "kiipidest" kehades jne. Erilist rõhku pöörame laste teemadele ja koroona energeetikast puhastumisele. Õpime efektiivselt ennast puhastama. Osaluspanus 20 eurot.

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust

Aeg ja koht

Time is TBD

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatava praktika peavad uute teadmiste värskendamiseks läbima ka need osalejad, kellel on rohkem kui aastane paus Stuudio põhipraktikatest vahele jäänud.

 

Räägime anomaaliatest, maaväliste olendite kohalolust, paratöötajatest, unenäo- ja astraalmanipulatsioonidest, "kiipidest" kehades jne. Erilist rõhku pöörame laste teemadele ja koroona energeetikast puhastumisele. Õpime efektiivselt ennast puhastama. 

Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Kui te pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusite sündmusele, siis vaadake igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjutage meile julgelt üle kanadlused@gmail.com. 

Viimane minut loobumisest teada anda on sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 15.00.

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

Share This Event

bottom of page