top of page

P, 13. sept

|

Rüütli 4

Kehatunnetuse treening TARTUS (füüsiline intuitiivsus) * *

Vertikaalpraktikas õpime kuulama ja suhtlema oma kehaga. Teeme erinevaid füüsilise kehatunnetuse harjutusi, et võimendada füüsilist intuitiivsust. Praktika eesmärk on arendada endas oskust lugeda ja vastu võtta infot läbi oma kehateadvuse tasandi. Osalustasu 20 eurot.

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Kehatunnetuse treening TARTUS (füüsiline intuitiivsus)  * *
Kehatunnetuse treening TARTUS (füüsiline intuitiivsus)  * *

Aeg ja koht

13. sept 2020, 15:00 – 16:30

Rüütli 4, BINDU JOOGASTUUDIO

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. 

Vertikaalpraktikas õpime kuulama ja suhtlema oma kehaga. Teeme erinevaid füüsilise kehatunnetuse harjutusi, et võimendada füüsilist intuitiivsust. Praktika eesmärk on arendada endas oskust lugeda ja vastu võtta infot läbi oma kehateadvuse tasandi. 

Osalustasu 20 eurot. 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais ja tubakas) on ruumis rangelt keelatud!

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane minut kukub sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 12.00.

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page