top of page

P, 15. aug

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Karma suurpuhastus * *

Kogu endast välja saadetud hea ja halb pöörduvad varem või hiljem sinu juurde tagasi. Head on võimalik võimendada ja halba vähendada. Seda kõike teeme karma suurpuhastuse praktikas, kus lisaks korrastam ka oma mainetasandit, ettevõtteid, projekte ja muid olulisi toiminguid. Osalemispanus 20 eurot.

Grupp ja ootenimekiri täis.
Vaata teisi sündmusi
Karma suurpuhastus * *
Karma suurpuhastus * *

Aeg ja koht

15. aug 2021, 18:00 – 19:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 12 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

Kogu endast välja saadetud hea ja halb pöörduvad varem või hiljem sinu juurde tagasi. Head on võimalik võimendada ja halba vähendada. Seda kõike teeme karma suurpuhastuse praktikas, kus lisaks korrastame ka oma mainetasandit, ettevõtteid, projekte ja muid olulisi toiminguid. 

Osalustasu 20 eurot.

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks rämps meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com.

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane aeg sündmusest loobumiseks on sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page