top of page

T, 06. apr

|

KODUNE TUGITOOL

Karma puhastus ONLINE 06.04-13.04

Kogu endast välja saadetud hea ja halb pöörduvad varem või hiljem omaniku juurde tagasi. Head on võimalik võimendada ja halba vähendada. Seda kõike sisaldab karma puhastamise online praktika. Meditatsiooni kestus 24:27 Osalus 20 eurot. Online sündmusele ligipääsemise lisainfo leiad sisust.

Registration is Closed
See other events
Karma puhastus ONLINE 06.04-13.04
Karma puhastus ONLINE 06.04-13.04

Aeg ja koht

06. apr 2021, 10:00 – 13. apr 2021, 10:00

KODUNE TUGITOOL

Sündmusest

1. Online meditatsioonile on lubatud registreeruda neil, kes on viimase 12 kuu jooksul osalenud kohapeal mõnes Stuudio praktikas. Kui Stuudio praktikates osalemisest on vahele jäänud enam kui 12 kuud tuleb sissejuhatav koolitus läbida värskenduseks uuesti. Enne meditatsiooni ostmist veenduge oma kvalifikatsiooni kehtivuses, sest raha tagasikannet ei tehta, vaid jäetakse sissejuhatava koolituse ettemaksuks!

2. Meditatsiooni näeb läbi YouTube'i  video keskkonna, kuhu tuleb eelnevalt ennast sisse logida. Palume teil registreeruda ainult gmaili aadressiga, sest siis on kindel, et pääsete privaatsele meditatsioonile ligi. Teie tellimus tühistatakse kui jätate meile hot.ee, yahoo, hotmaili, mail.ee või mõne muu aadressi. NB! Kui teil ei ole võimalik e-maili aadressi ümber muuta, siis logige ennast algolemuse kodulehelt välja ja saate oma andmed gmailiks ümber vahetada.

3. Me saadame teile privaatse meditatsiooni lingi e-maili peale, aga ei tee seda kohe peale ostu, vaid teeme seda ühe tööpäeva jooksul. 

4. Palun pange tähele, et YouTube'i kaudu saadetud meditatsioon tuleb youtube'i nimeliselt adressaadilt ja paigutub sageli teie gmaili postkastis sageli social/suhtlusvõrgustikud kausta (see kesmine seal üleval reas). 

Kui ühe tööpäeva jooksul pole meditatsiooni saabunud vaadake rämpsposti hulka. Palun võtke meiega ühendust alles siis kui olete 100% juhised läbi lugenud ja vastavalt nendele toiminud. 

5. Kui olete varasemalt Stuudio praktikates osalenud ja jõudsalt endaga tegelenud, aga rahaline seis teil praeguses kriisisituatsioonis seda enam ei võimalda, siis kirjutage kanaldused@gmail.com aadressile. Kui peame tasuta osalemist õiglaseks ja vajalikuks, siis teeme teile kingituse. 

6. Kellel puudub krediitkaardi või PayPali võimalus, siis saate pileteid osta ka ülekandega tasudes arveldusarvele Swedbank EE812200221072613181 Algolemus OÜ, selgitusse märkige ONLINE MEDITATSIOON. Palun saatke meile maksekorraldusest pdf ja oma gmaili aadress ning kinnitame teie osaluse.

7. Online meditatsioon on kasutamiseks kättesaadav ajavahemikus 06.04-13.04.2021

Meditatsiooni kestus on 24:27, olles sobilik igapäevaseks enese ümberhäälestuseks. 

Ilona Karula looming on autoriõigustega kaitstud ja mistahes loomingu, sh ONLINE meditatsiooni levitamine, kopeerimine, salvestamine ja ärilistel eesmärkidel kasutamine kõrvalistel isikutel on keelatud! 

Palun ära jaga meditatsiooni kaaslasega, kes ei ole läbinud kohustuslikku sissejuhatavat koolitust. Minu jaoks on väga oluline, et osaleja saaks täpselt aru, miks ja kuidas ta midagi teeb, mõistes energiatöö kontseptsiooni toimimise mehhanisme. 

Tasumine

  • Alateadvuse uuenduskuur

    Karma puhastuse meditatsioon saadaval kasutamiseks 06.04-13.04.2021

    20,00 €
    Sale ended

Total

0,00 €

Share This Event

bottom of page