top of page

K, 30. nov

|

Kodune tugitool

Karma ja peegelduste puhastus (ONLINE kasutusaeg 17.11-17.12)

Online praktika käigus puhastame karmat ja väga teadlikult oma peegelmaailma, et lahustada vanu salvestisi, mida me oma ellu enam ei vaja. Praktika sobib tõsisemale huvilisele, sest meditatiivsed mõttejõu harjutused pärinevad edasijõudnute salateadmiste grupist. Ligipääsu info leiad sündmuse sisu

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Karma ja peegelduste puhastus (ONLINE kasutusaeg 17.11-17.12)
Karma ja peegelduste puhastus (ONLINE kasutusaeg 17.11-17.12)

Aeg ja koht

30. nov 2022, 18:00 GMT +2 – 01. dets 2022, 18:00 GMT +2

Kodune tugitool

Sündmusest

 1. Online meditatsioonile on lubatud registreeruda neil, kes on viimase 12 kuu jooksul osalenud kohapeal mõnes Stuudio praktikas. Kui Stuudio praktikates osalemisest on vahele jäänud enam kui 12 kuud tuleb sissejuhatav koolitus läbida värskenduseks uuesti. Enne sündmusele registeerumist veenduge oma kvalifikatsiooni kehtivuses.

2. Sündmuse eest tasumine 25 eurot toimub läbi Fienta piletimüügi keskkonna. 

3. Meditatsiooni näeb läbi YouTube'i  video keskkonna, kuhu tuleb eelnevalt ennast sisse logida. Palume teil registreeruda ainult gmaili aadressiga, sest siis on kindel, et pääsete privaatsele meditatsioonile ligi. Teie osalus tühistatakse kui jätate meile hot.ee, yahoo, hotmaili, mail.ee või mõne muu aadressi. NB! Kui teil ei ole võimalik e-maili aadressi tellimuse vormistamisel ümber muuta, siis logige ennast algolemuse kodulehelt välja ja saate oma andmed gmailiks ümber vahetada.

4. Me saadame teile privaatse meditatsiooni lingi e-maili peale. Teeme seda ühe tööpäeva jooksul esimesel võimalusel.

5. Palun pange tähele, et YouTube'i kaudu saadetud sündmus tuleb youtube'i nimeliselt adressaadilt ja paigutub sageli teie gmaili postkastis social/suhtlusvõrgustikud kausta (see kesmine seal üleval reas).

Kui ühe tööpäeva jooksul pole meditatsiooni saabunud vaadake rämpsposti hulka. Palun võtke meiega ühendust alles siis kui olete 100% juhised läbi lugenud ja vastavalt nendele toiminud.

MEDITATSIOON AVANEB KUI VAJUTATE GMAILI PEALE TULNUD LINGILE.

Kui privaatne link ei avane, siis põhjuse ja juhised leiate siit: https://support.google.com/youtube/answer/77272?hl=en

Private videos can only be seen by people who have been invited to view the video.

Here are some possible reasons why you or somebody you’ve shared the video with aren’t able to see a private video:

  • Viewers need to be signed in to YouTube when trying to view the video.
  • The viewer must be signed into the account that the video was shared with (a viewer can have more than one account).
  • Since private videos don’t appear on a channel homepage, the person will need to use the specific link to the private video. YouTube will send them an email with the link once you’ve invited them, but you can also send it yourself.

6. Online sündmus on kasutamiseks kättesaadav ajavahemikus 16.11-16.12.2022

Online sündmuse kestus on 30 minutit.

Ilona Karula looming on autoriõigustega kaitstud ja mistahes loomingu, sh ONLINE meditatsiooni levitamine, kopeerimine, salvestamine ja ärilistel eesmärkidel kasutamine kõrvalistel isikutel on keelatud!

Palun ära jaga meditatsiooni kaaslasega, kes ei ole läbinud kohustuslikku sissejuhatavat koolitust. Minu jaoks on väga oluline, et osaleja saaks täpselt aru, miks ja kuidas ta midagi teeb, mõistes energiatöö kontseptsiooni toimimise mehhanisme.

 

 

Share This Event

bottom of page