top of page

P, 15. märts

|

BINDU JOOGASTUUDIO

Kanaldamise kursus Tartus! JÄÄB ÄRA corona karantiini tõttu!

Kanaldamine teoorias ja praktikas. Jagan praktilisi toimivaid kanaldamise võtteid, mida kasutada iseseisvaks tööks. Antud kanaldamise kursuse läbinud sajad inimesed oskavad kasutada toimivaid infolugemise võtteid igapäeva elus ja töös. Tegemist 100% praktilise õpetusega. Osalemistasu 60 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Kanaldamise kursus Tartus! JÄÄB ÄRA corona karantiini tõttu!
Kanaldamise kursus Tartus! JÄÄB ÄRA corona karantiini tõttu!

Aeg ja koht

15. märts 2020, 11:00 – 14:00

BINDU JOOGASTUUDIO, Rüütli 4, 51005 Tartu, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. 

Kanaldamine teoorias ja praktikas. Jagan praktilisi toimivaid kanaldamise võtteid, mida kasutada iseseisvaks tööks. Antud kanaldamise kursuse läbinud sajad inimesed oskavad kasutada toimivaid infolugemise võtteid igapäevases elus ja töös. Tegemist 100% praktilise ja koheselt toimiva õpetusega. 

Osalemistasu 60 €

NB! UUS ASUKOHT!

AADRESS RÜÜTLI 4, TARTU

SISENEMISEKS VAJUTA UKSEKELLA NR 2.

PARKIMINE NÄDALAVAHETUSEL TASUTA!

Kõigile on korralikud töövahendid (matid, pleedid, padjad, istumispadjad kohapeal olemas!). 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane aeg on reedel 13. märtsil kell 18.00.

 

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 60 eurot Eluvaim OÜ kontole  EE632200221067834218, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page