top of page

K, 08. juuli

|

BINDU JOOGASTUUDIO

Kanaldamise kursus * * TARTUS!

Kanaldamine teoorias ja praktikas. Jagan praktilisi toimivaid kanaldamise võtteid, mida kasutada iseseisvaks tööks. Osalemistasu 60 eurot.

Registration is Closed
See other events
Kanaldamise kursus * *  TARTUS!
Kanaldamise kursus * *  TARTUS!

Aeg ja koht

08. juuli 2020, 17:30 – 20:30

BINDU JOOGASTUUDIO, Rüütli 4, 51005 Tartu, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad need, kes on läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika Ilonaga. Kui sa seda pole läbinud, siis palun ära registreeru. Lisainfo MKK-s. 

Kanaldamine teoorias ja praktikas. 

Meie viimane Tallinna kursus kulges läbi aegade edukaimalt, mil enamus osalejatest olid suutelised harjutuste partnerit lugema kui avatud raamatut. Nagu olen öelnud, siis kanaldamine ei ole müstiline, vaid see on praktiline! Kõik, kes soovivad saavad kanaldamisega hakkama. Olen töötanud välja spetsiaalsed energiatöö võtted, kuidas muuta kanaldamine hõlpsaks praktikaks oma igapäeva elu lihtsustamisel. 

Osalemistasu 60 eurot.

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais ja tubakas) on ruumis rangelt keelatud!

TOIMUMISE KOHT: Tartu vanalinnas asub BINDU JOOGASTUUDIO aadressil RÜÜTLI 4 (Stuudio sisspääs asub Rüütli tänava poolsel küljel - lihtsalt sea sammud Superalko poega samast trepist otse üles, kuni jõuad klaasusteni. Ustel on silt Bindu Joogastuudio 2.)

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle.

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane minut kukub sündmusele eelneval päeval (teisipäeval) kell 18.00.

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 60 eurot Eluvaim OÜ kontole EE632200221067834218, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page