top of page

K, 08. juuni

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Kanaldamise koolitus

Kanaldamine pole müstika, vaid see on puhas praktika. Kolme tunnise koolituse jooksul omandate kanaldamise oskuse ja hulga töövõtteid, kuidas kanaldamist oma argielu lihtsustamiseks praktiseerida. Koolitusel teeme teooria kõrvale palju praktilisi harjutusi. Osalemistasu 80 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Kanaldamise koolitus

Aeg ja koht

08. juuni 2022 18:00 – 21:00

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 12 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

 

Osalustasu 80 eurot/ sündmuse kestus 3h. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on Stuudio ruumis rangelt keelatud!

Lahtiste jalanõude hooajal palume võtta kaasa vahetussokid. Kui sul neid ei ole, siis saad kohapealt 1 euroga. 

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane aeg plaani muudatustest teada anda on sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 80 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page