top of page

K, 16. juuni

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Kanaldamise koolitus * *

Kanaldamine teoorias ja praktikas. Jagan praktilisi toimivaid kanaldamise võtteid, mida kasutada iseseisvaks tööks. Osalemistasu 80 eurot.

Registration is Closed
See other events
Kanaldamise koolitus * *
Kanaldamise koolitus * *

Aeg ja koht

16. juuni 2021, 17:30 – 20:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika Ilonaga. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatuse peavad uuesti värskenduseks läbima ka need, kellel on rohkem kui 12 kuud põhisündmiustel osalemisest vahele jäänud.

Kanaldamine teoorias ja praktikas. Jagan praktilisi toimivaid kanaldamise võtteid, mida kasutada iseseisvaks tööks. Kanaldamine ei ole müstika, see on puhas praktika. Lihtsasti omandatav ja mõistetav oskus kõigile. 

Osalemistasu 80 eurot.

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Lahtiste jalanõude hooajal palun võta paljaste jalgade otsa kaasa vahetussokid (vajadusel saab neid kohapeal 1 euroga).

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com.

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane aeg oma plaani muudatustes teada anda on sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 80 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page