top of page

P, 28. märts

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Käbinäärme äratus + puhastus * * * (ainult tõsisele huvilisele!)

Meditatsioonis keskendume intensiivsele energiatööle ainult pea piirkonnas, stimuleerides ja aktiveerides kolmanda silma tööd. Kui suurenevad võimed, suureneb vastutus! Keri lehte alla poole ja tutvu ürituse sisuga lähemalt. Osalemistasu 20 eurot.

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Käbinäärme äratus + puhastus * * *  (ainult tõsisele huvilisele!)
Käbinäärme äratus + puhastus * * *  (ainult tõsisele huvilisele!)

Aeg ja koht

28. märts 2021, 11:00 – 12:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud viimase 12 kuu jooksul vähemat 5 põhimeditatsiooni. Tegemist on ainult tugevalt edasijõudnute meditatsiooniga. 

 

Meditatsioonis keskendume intensiivsele energiatööle ainult pea piirkonnas, stimuleerides ja aktiveerides kolmanda silma tööd. Kui suurenevad võimed, suureneb vastutus!  Energiatöö järgselt võimendub ülitundlikkus kümneid kordi, mis tähendab veelgi suuremat iseseisvat tööd iseendaga, seal hulgas kokku puutumist kõige sellega, mis on ebamugav ja ei pruugi meeldida. Kui oled valmis järgmisele tasandile edasi liikuma, millega kaasnevatest muutustest enam tagasiteed ei ole, siis on meditatsioon sinu jaoks. 

SÜNDMUS TOIMUB ISTUDES. 

Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks rämps meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle kanaldused@gmail.com.

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane aeg oma plaanimuudatustest teada anda on sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

 

Share This Event

bottom of page