top of page

P, 17. mai

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Käbinäärme äratamine * * * (ainult edasijõudnutele!)

Meditatsioonis keskendume intensiivsele energiatööle ainult pea piirkonnas, stimuleerides ja aktiveerides kolmanda silma tööd. Kui suurenevad võimed, suureneb vastutus! Keri lehte alla poole ja tutvu ürituse sisuga lähemalt. Osalemistasu 20 eurot.

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Käbinäärme äratamine * * * (ainult edasijõudnutele!)
Käbinäärme äratamine * * * (ainult edasijõudnutele!)

Aeg ja koht

17. mai 2020, 11:00 – 12:30

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud 5 põhisündmust Ilonaga! 

 

Meditatsioonis keskendume intensiivsele energiatööle ainult pea piirkonnas, stimuleerides ja aktiveerides kolmanda silma tööd. Kui suurenevad võimed, suureneb vastutus!  Energiatöö järgselt võimendub ülitundlikkus kümneid kordi, mis tähendab veelgi suuremat iseseisvat tööd iseendaga, seal hulgas kokku puutumist kõige sellega, mis on ebamugav ja ei pruugi meeldida. Kui oled valmis järgmisele tasandile edasi liikuma, millega kaasnevatest muutustest enam tagasiteed ei ole, siis on meditatsioon sinu jaoks. 

SÜNDMUS TOIMUB TOOLIDEL ISTUDES. Järgime 2 + 2 reeglit. 

VAJALIK, ET OLEKSID LÄBI LUGENUD "TÄHEINIMESTE" RAAMATU JA TUTVUNUD VARJATUD TŠAKRATE TEOORIAGA!

 

Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane minut kukub sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 12.00.

 

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Eluvaim OÜ kontole  EE632200221067834218, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page