top of page

P, 16. veebr

|

Devi Reikistuudio

Intuitsiooni võimendamise praktika * * TARTUS!

Vertikaalpraktika hingemeditatsioonis vabastame tõkkeid ja takistusi, mis pärsivad intuitsiooni kasutamist selles kehas. Intuitsioon on midagi enamat kui pelgalt peen sisemine teadmine. See on otsetee õigete valikuteni, et kogeda maksimaalset täiust selles kehastuses. Osaluspanus 20 eurot

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Intuitsiooni võimendamise praktika * *    TARTUS!
Intuitsiooni võimendamise praktika * *    TARTUS!

Aeg ja koht

16. veebr 2020, 11:30 – 13:00

Devi Reikistuudio, Pikk 12b, 51009 Tartu, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. 

ASUKOHT TARTU!

PIKK 12B, DEVI REIKISTUUDIO

 

Vertikaalpraktika hingemeditatsioonis vabastame tõkkeid ja takistusi, mis pärsivad intuitsiooni kasutamist selles kehas.    Intuitsioon on midagi enamat kui pelgalt peen sisemine teadmine. See on otsetee õigete valikuteni, et kogeda maksimaalset täiust selles kehastuses. 

Pole mõtet ajada esoteerilist pada, et vigu ei ole olemas ja koguaeg on kõik valikud õiged. See on hädavareste õigustus oma saamatusele. 

 

On teadlikumad ja ebateadlikumad valikud. Hinge valik on teadlik valik!

 

Tark ja edukas inimene oskab juhinduda oma sisemisest häälest ja hinge tundest, mis juhatab ta lähemale endale rahuldust pakkuva eluni ehk otsemat teed pidi teadlike valikuteni. 

Inuitsioon on kompass, mis näitab sulle väljapääsu puudusest ja ebakõlast.  Kes on puuduses, sellel pole midagi anda. Kellel pole midagi anda, sellel pole midagi saada. Seepärast õnnestuvad osad inimesed oma tegemistes paremini kui teised, sest nad kulgevad läbi oma intuitsiooni. 

 

Selles praktikas õpime ennast peenhäälestama täielikult oma sisemise tarkuse lainele.

 

 Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane aeg oma plaanimuudatustest teada anda on reedel 14.veebruaril kell 18.00.

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Eluvaim OÜ kontole  EE632200221067834218, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page