top of page

P, 21. veebr

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Intuitsiooni võimendamise praktika * * (pühapäeval kell 14.15)

Vertikaalpraktika hingemeditatsioonis vabastame tõkkeid ja takistusi, mis pärsivad intuitsiooni kasutamist selles kehas. Intuitsioon on midagi enamat kui pelgalt peen sisemine teadmine. See on otsetee õigete valikuteni, et kogeda maksimaalset täiust selles kehastuses. Osaluspanus 20 eurot

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Intuitsiooni võimendamise praktika * * (pühapäeval kell 14.15)
Intuitsiooni võimendamise praktika * * (pühapäeval kell 14.15)

Aeg ja koht

21. veebr 2021, 14:15 – 15:45

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav koolitus tuleb uuesti värskemate teadmiste omandamiseks läbida ka neil, kellel on enam kui 12 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.  

 

Vertikaalpraktika hingemeditatsioonis vabastame tõkkeid ja takistusi, mis pärsivad intuitsiooni kasutamist selles kehas. Intuitsioon on midagi enamat kui pelgalt peen sisemine teadmine. See on otsetee õigete valikuteni, et kogeda maksimaalset täiust selles kehastuses. Pole mõtet ajada esoteerilist pada, et vigu ei ole olemas ja koguaeg on kõik valikud õiged. See on hädavareste õigustus oma saamatusele. Intuitiivne inimene oskab eristada olulist ebaolulisest kohe. 

On teadlikumad ja ebateadlikumad valikud. Hinge valik on teadlik valik!

Tark ja edukas inimene oskab juhinduda oma sisemisest häälest ja hinge tundest, mis juhatab ta lähemale endale rahuldust pakkuva eluni ehk otsemat teed pidi teadlike valikuteni. 

Inuitsioon on kompass, mis näitab sulle väljapääsu puudusest ja ebakõlast.  Kes on puuduses, sellel pole midagi anda. Kellel pole midagi anda, sellel pole midagi saada. Seepärast õnnestuvad osad inimesed oma tegemistes paremini kui teised, sest nad kulgevad läbi oma intuitsiooni. Selles praktikas õpime ennast peenhäälestama täielikult oma sisemise tarkuse lainele.

 

Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane aeg oma plaani muudatustest teada anda on sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page