K, 15. sept | KODUNE TUGITOOL

Hingesugulase ONLINE loeng ja praktika (15.09-26.09)

Hinge praktika keskendub oma hinge häälestamisele ja hingesugulaste jaoks enese nähtavaks tegemisele. Online sündmus koosneb 60 minutilisest loengust ja 25 minutilisest meditatiivsest praktikast. Osalus 20 eurot. Online sündmusele ligipääsemise info leiate sisust.
Hingesugulase ONLINE loeng ja praktika (15.09-26.09)

Aeg ja koht

15. sept 13:00 GMT +3 – 26. sept 13:00 GMT +3
KODUNE TUGITOOL

Sündmusest

1. Online meditatsioonile on lubatud registreeruda neil, kes on viimase 12 kuu jooksul osalenud kohapeal mõnes Stuudio praktikas. Kui Stuudio praktikates osalemisest on vahele jäänud enam kui 12 kuud tuleb sissejuhatav koolitus läbida värskenduseks uuesti. Enne meditatsiooni ostmist veenduge oma kvalifikatsiooni kehtivuses, sest raha tagasikannet ei tehta, vaid jäetakse sissejuhatava koolituse ettemaksuks!

2. Meditatsiooni näeb läbi YouTube'i  video keskkonna, kuhu tuleb eelnevalt ennast sisse logida. Palume teil registreeruda ainult gmaili aadressiga, sest siis on kindel, et pääsete privaatsele meditatsioonile ligi. Teie tellimus tühistatakse kui jätate meile hot.ee, yahoo, hotmaili, mail.ee või mõne muu aadressi. NB! Kui teil ei ole võimalik e-maili aadressi tellimuse vormistamisel ümber muuta, siis logige ennast algolemuse kodulehelt välja ja saate oma andmed gmailiks ümber vahetada.

3. Me saadame teile privaatse meditatsiooni lingi e-maili peale, aga ei tee seda kohe peale ostu, vaid teeme seda ühe tööpäeva jooksul esimesel võimalusel. 

4. Palun pange tähele, et YouTube'i kaudu saadetud sündmus tuleb youtube'i nimeliselt adressaadilt ja paigutub sageli teie gmaili postkastis social/suhtlusvõrgustikud kausta (see kesmine seal üleval reas). 

Kui ühe tööpäeva jooksul pole meditatsiooni saabunud vaadake rämpsposti hulka. Palun võtke meiega ühendust alles siis kui olete 100% juhised läbi lugenud ja vastavalt nendele toiminud. 

MEDITATSIOON AVANEB KUI VAJUTATE GMAILI PEALE TULNUD LINGILE. 

Kui privaatne link ei avane, siis põhjuse ja juhised leiate siit: https://support.google.com/youtube/answer/77272?hl=en 

Private videos can only be seen by people who have been invited to view the video.

Here are some possible reasons why you or somebody you’ve shared the video with aren’t able to see a private video:

 • Viewers need to be signed in to YouTube when trying to view the video.
 • The viewer must be signed into the account that the video was shared with (a viewer can have more than one account).
 • Since private videos don’t appear on a channel homepage, the person will need to use the specific link to the private video. YouTube will send them an email with the link once you’ve invited them, but you can also send it yourself.

5. Kui olete varasemalt Stuudio praktikates osalenud ja jõudsalt endaga tegelenud, aga rahaline seis teil praeguses kriisisituatsioonis seda enam ei võimalda, siis kirjutage kanaldused@gmail.com aadressile. Kui peame tasuta osalemist õiglaseks ja vajalikuks, siis teeme teile kingituse. 

6. Kellel puudub krediitkaardi või PayPali võimalus, siis saate pileteid osta ka ülekandega tasudes arveldusarvele Swedbank EE812200221072613181 Algolemus OÜ, selgitusse märkige ONLINE MEDITATSIOON. Palun saatke meile maksekorraldusest pdf ja oma gmaili aadress ning kinnitame teie osaluse.

7. Online meditatsioon on kasutamiseks kättesaadav ajavahemikus 15.00-26.09.2021

Online sündmus koosneb 60 minutilisest loengust ja meditatiivse praktika kestus on 25 minutit. 

Ilona Karula looming on autoriõigustega kaitstud ja mistahes loomingu, sh ONLINE meditatsiooni levitamine, kopeerimine, salvestamine ja ärilistel eesmärkidel kasutamine kõrvalistel isikutel on keelatud! 

Palun ära jaga meditatsiooni kaaslasega, kes ei ole läbinud kohustuslikku sissejuhatavat koolitust. Minu jaoks on väga oluline, et osaleja saaks täpselt aru, miks ja kuidas ta midagi teeb, mõistes energiatöö kontseptsiooni toimimise mehhanisme. 

Tasumine
Price
Quantity
Total
 • Hinge loeng ja praktika
  €20
  €20
  0
  €0
Total€0

Share This Event