top of page

P, 15. märts

|

BINDU JOOGASTUUDIO

Hea energia ligitõmbamine TARTUS! JÄÄB ÄRA corona karantiini tõttu!

Vertikaalpraktikas kasutame vaakumenergia (vaakumkuuli) tehnikat. Peenhäälestame ennast terviklikult omale meelepärasesse ja positiivsesse energiasse. Osaluspanus 20 eurot

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Hea energia ligitõmbamine TARTUS! JÄÄB ÄRA corona karantiini tõttu!
Hea energia ligitõmbamine TARTUS! JÄÄB ÄRA corona karantiini tõttu!

Aeg ja koht

15. märts 2020, 15:00 – 16:30

BINDU JOOGASTUUDIO, Rüütli 4, 51005 Tartu, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. 

 

Vertikaalpraktikas kasutame vaakumenergia (vaakumkuuli) tehnikat. Peenhäälestame ennast terviklikult omale meelepärasesse ja positiivsesse energiasse. 

NB! UUS ASUKOHT!

AADRESS RÜÜTLI 4, TARTU

SISENEMISEKS VAJUTA UKSEKELLA NR 2.

PARKIMINE NÄDALAVAHETUSEL TASUTA!

Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada kinnitusega samale e-kirjale vastates. Viimane aeg oma plaani muudatustest teada anda on reedel 13. märts kell 18.00.

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Eluvaim OÜ kontole  EE632200221067834218, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page