top of page

R, 03. juuli

|

KODUNE TUGITOOL

Harmoonia meditatsioon (teadlik hingetee valimine) ONLINE

Harmoonia meditatsioon on saadaval kasutamiseks 20 päeva 3. juulist kuni 23. juulini. MEDITATSIOON ON NÄHTAV LÄBI SISSELOGITUD YOUTUBE KONTO! Osalus 20 eurot. Meditatsiooni kasutamiseks saadame personaalse lingi e-maili teel päeva jooksul. Teeme seda 2x päevas (hommikul ja õhtul).

Registration is Closed
See other events
Harmoonia meditatsioon (teadlik hingetee valimine) ONLINE
Harmoonia meditatsioon (teadlik hingetee valimine) ONLINE

Aeg ja koht

03. juuli 2020, 03:33 – 23. juuli 2020, 03:33

KODUNE TUGITOOL

Sündmusest

Meditatsioon on nähtav läbi sisselogitud YouTube'i keskkonna ja ainult selle e-maili kaudu, kuhu peale on teile personaalselt saadetud meditatsiooni link! Palun veenduge, et sündmusele registreerudes te lisate selle e-posti aadressi, millega saate sisse logida YouTube'i video keskkonda. Tühistame teie tellimuse kui olete GMAILI asemel sisestanud hot.ee, hotmail.com, mail.ee, yahoo.com või mõne muu aadressi, mis ei ole gmail. 

YouTube'i kaudu saadetud meditatsioon paigutub sageli teie gmaili postkastis social/suhtlusvõrgustikud kausta (see kesmine seal üleval reas). Kui päeva jooksul pole meditatsiooni saabunud vaadake igaks juhuks rämpsposti hulka. Kui seal ka pole, alles siis võtke meiega ühendust. 

Kui teil puudub krediitkaardi või PayPali võimalus, siis saate pileteid osta ka ülekandega tasudes arveldusarvele Swedbank EE812200221072613181 Algolemus OÜ, selgitusse märkige HARMOONIA (palun saatke meile maksekorraldusest pdf ja kinnitame teie osaluse).

NB! Online meditatsioonil saavad osaleda ainult need, kes on läbinud kõigile kohustusliku sissejuhatava praktika ning tutvunud Algolemuse meetodi ja vertikaalpraktika kontseptsiooniga. Palun ära osta meditatsiooni kui sa pole sissejuhatavat praktikat läbinud (me ei saada sulle linki ja raha jätame sissejuhatava praktika ettemaksuks). 

Sissejuhatavat praktikat on võimalik läbida ainult kohapeal stuudios, siis kui esimesel võimalusel seda teeme. 

HARMOONIA meditatsioonist

Kallis sõber. Mul on hea meel, et oled valinud Harmoonia meditatsiooni.

Harmoonia meditatsioon annab hingele kergust ja elule vabadust, aga võib sügavate sisemiste otsuste tegemise tagajärjel tuua kaasa ka suuremaid elumuutuseid. Ehk kõik see, mis meie hingega ei sobitu, mis lõhub harmooniat, kukub küljest ära või hajub elus laiali. Seevastu kõik see, mis meiega sobitub tõmbub magnetina meie poole, ilmnedes hingelise harmooniana.

Mis on harmoonia?

Kõneledes harmooniast defineerin ma seda läbi sobitumise. Sobitumine ilmneb siis kui kõik meie sees ja meie ümber moodustab tervikliku kooskõla. See tähendab, et vajadus kohtab oma võimalust, millest moodustub täius, mida inimene näeb, tajub, kogeb harmooniana.

Seevastu enese kuhugi või millessegi sobitamine tähendab midagi muud, harmoonia lõhkumist, enese painutamist ja voolimist kellegi/ millegi tahte alla, et sobitada ennast sobivaks. Näiteks pressides ennast kaks numbrit kitsamatesse riietesse ei teki harmooniat isegi kui väga neisse ennast sobitada püüame.

Inimene õnnestub oma tegemistes seda enam, mida suuremas osakaalus on tema elus harmooniline energia ehk ta lähtub otsuste tegemisel esmajärjekorras sellest, millega ta sobitub, mis aitab sisemiselt moodustada täiust ja tervikut. See ongi esimene samm ja otsetee oma hingeteel vabalt kulgemiseks. Meditatsiooni käigus toimub väga teadlik ja konkreetne  harmooniasse häälestumine ning seeläbi hingetee valimine. 

Kõik osalejad on oodatud oma meditatsioonikogemust jagama privaatsesse Algolemuse foorumisse. 

ONLINE meditatsiooni on võimalik kasutada 20 päeva 03. juulist 23. juulini, olenemata, millisel kuupäeval on meditatsioon tellitud. 

Meditatsiooni osalustasu on 20 eurot ja see on mõeldud individuaalseks, mitte kollektiivseks kasutamiseks (v.a perekonna sisene kasutamine).

Kui sul ei ole võimalik praegusel hetkel meditatsiooni eest tasuda, aga oled varasemalt stuudios korralikult kohal käinud, siis kirjuta eraldi aadressile kanaldused@gmail.com ja selgita olukorda. Kui peame tasuta osalemist õiglaseks, siis teeme omadele kingitusi!

Meditatsiooni kasutamiseks saadame personaalseid linke e-maili peale 2x päevas (hommikul ja õhtul). 

Palun austa minu ja meie testgrupi panust, kes on teinud väga palju tööd, et sinu ette tuua efektiivne praktika, kuidas oma reaalsust ja seisundit eesmärgipäraselt ümber häälestada. 

Ilona Karula looming on autoriõigustega kaitstud ja mistahes loomingu, sh ONLINE meditatsiooni levitamine, kopeerimine, salvestamine ja ärilistel eesmärkidel kasutamine kõrvalistel isikutel on keelatud!

Palun ära jaga meditatsiooni kaaslasega, kes ei ole läbinud kohustuslikku sissejuhatavat praktikat. Minu jaoks on väga oluline, et osaleja saaks täpselt aru, miks ja kuidas ta midagi teeb, mõistes energiatöö kontseptsiooni toimimise mehhanisme. 

Tasumine

  • HARMOONIA meditatsioon

    Online meditatsiooni kasutusõigus on saadaval 20 päeva, 03. juuli kuni 23. juuli. Personaalne link individuaalseks kasutamiseks saadetakse registreerumise päeva jooksul teie poolt märgitud e-mailile, teeme seda hommikul ja õhtul 2x päevas.

    20,00 €
    Sale ended

Total

0,00 €

Share This Event

bottom of page