top of page

P, 19. jaan

|

DEVI REIKISTUUDIO

Füüsilise keha DETOX * * * TARTUS!

Õpime keha puhastamist ja tunnetamist vaakumenergiaga. Vabastame keha toksilistest madalasageduslikest energiatest, mis programmeerivad inimest läbi toidu. Puhastume vanadest ravimijääkidest, pestitsiidide parasiitsest energeetikast ja GMO manipulatsioonidest. Osalustasu 20 €

Grupp ja ootenimekiri täis.
Vaata teisi sündmusi
Füüsilise keha DETOX * * * TARTUS!
Füüsilise keha DETOX * * * TARTUS!

Aeg ja koht

19. jaan 2020, 16:30 – 18:00

DEVI REIKISTUUDIO, Pikk 12b, 51009 Tartu, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes on läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika!

Keskendume vaakumenergiaga töötamisele ja selle tunnetamisele läbi kehaliste aspektide. Tegemist on ülivõimsa energiatööga, kuid, mis mõjub piisavalt lõõgastavalt. Vabastame keha toksilistest madalasageduslikest energiatest, mis programmeerivad inimest läbi toidu. Puhastume vanadest ravimijääkidest, pestitsiidide parasiitsest energeetikast ja GMO manipulatsioonidest.

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (toit, tubakas, higi jne.) on meditatsiooniruumis keelatud!

Osaluspanus 20 €

KOHT: TARTU, DEVI REIKISTUUDIO, PIKK 12B

Kui teie plaanid muutuvad, siis andke sellest võimalikult varakult teada. Kuna osalejaid on alati kaugelt Lõuna-Eesti erinevatest nurkadest ja püüame arvestada kõigi plaanide ning soovidega, siis viimane minut oma plaani muudatustest teada anda on reedel 17.00. 

NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Eluvaim OÜ kontole  EE632200221067834218, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page