top of page

R, 04. dets

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Füüsilise keha DETOX * * * REEDEL KELL 11.30

Õpime keha puhastamist ja tunnetamist vaakumenergiaga. Vabastame keha toksilistest madalasageduslikest energiatest, mis programmeerivad inimest läbi toidu. Puhastume vanadest ravimijääkidest, pestitsiidide parasiitsest energeetikast ja GMO manipulatsioonidest. Osalustasu 20 €

Grupp ja ootenimekiri täis.
Vaata teisi sündmusi
Füüsilise keha DETOX * * * REEDEL KELL 11.30
Füüsilise keha DETOX * * * REEDEL KELL 11.30

Aeg ja koht

04. dets 2020, 11:30 – 13:00

Kõiksuse Kanaldused Stuudio , Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb uuesti läbida ka neil oma teadmiste värskendamiseks, kellel on rohkem kui aastane paus Stuudio põhipraktikatest vahele jäänud.

Keskendume vaakumenergiaga töötamisele ja selle tunnetamisele läbi kehaliste aspektide. Tegemist on ülivõimsa energiatööga, kuid, mis mõjub piisavalt lõõgastavalt. Vabastame keha toksilistest madalasageduslikest energiatest, mis programmeerivad inimest läbi toidu. Puhastume vanadest ravimijääkidest, pestitsiidide parasiitsest energeetikast ja GMO manipulatsioonidest.

Osalustasu 20 eurot.

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Jälgime koroonapiiranguid ja töö toimub väiksemates gruppides.

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks rämps meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com.

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane aeg sündmusest loobumiseks on sündmusele eelneval päeval (neljapäeval) kell 18.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page