top of page

P, 24. jaan

|

Stuudios

Füüsilise keha DETOX * * *

Õpime keha puhastamist ja tunnetamist vaakumenergiaga. Vabastame keha toksilistest madalasageduslikest energiatest, mis programmeerivad inimest läbi toidu. Puhastume vanadest ravimijääkidest, pestitsiidide parasiitsest energeetikast ja GMO manipulatsioonidest. Osalustasu 20 €

Grupp ja ootenimekiri täis.
Vaata teisi sündmusi
Füüsilise keha DETOX * * *
Füüsilise keha DETOX * * *

Aeg ja koht

24. jaan 2021, 11:00 – 12:30

Stuudios, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb uuesti läbida ka neil oma teadmiste värskendamiseks, kellel on rohkem kui aastane paus Stuudio põhipraktikatest vahele jäänud.

Kogu vajalik lisainfo koroona-aja sündmustel osalemise kohta on saadetud e-maili listile "Teateid teadlikele inimestele". Kui sa pole e-maili listis, siis leiad piisavalt infot foorumist. 

Keskendume vaakumenergiaga töötamisele ja selle tunnetamisele läbi kehaliste aspektide. Tegemist on ülivõimsa energiatööga, kuid, mis mõjub piisavalt lõõgastavalt. Vabastame keha toksilistest madalasageduslikest energiatest, mis programmeerivad inimest läbi toidu. Puhastume vanadest ravimijääkidest, pestitsiidide parasiitsest energeetikast ja GMO manipulatsioonidest.

Osalustasu 20 eurot.

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks rämps meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com.

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane aeg sündmusest loobumiseks on sündmusele eelneval päeval (laupäeval) kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page