top of page

L, 29. mai

|

Stuudios

Finantstasandi puhastus * * (1)

Vertikaalpraktikas töötame läbi blokeeringud, mis takistavad materiaalse külluse ligi tõmbamist. Puhatame finantstasandit ja õpime seadistama ennast personaalselt sobivale raha sagedusele. Osaluspanus 20 eurot.

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Finantstasandi puhastus * *     (1)
Finantstasandi puhastus * *     (1)

Aeg ja koht

29. mai 2021, 19:00 – 23:00

Stuudios, Pirni 5, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatava koolituse peavad läbima ka need, kellel on Stuudio praktikates osalemisest jäänud vahele rohkem kui 12 kuud. 

Vertikaalpraktikas öötame läbi blokeeringud, mis takistavad materiaalse külluse ligi tõmbamist. Puhastame fintantstasandit ja õpime seadistama ennast personaalselt sobivale materiaalse külluse sagedusele. 

Osalustasu 20 eurot. 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks rämps meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle kanaldused@gmail.com

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates. Viimane minut kukub sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

Share This Event

bottom of page