top of page

K, 31. jaan

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Energiate tagasitõmbamise praktika NB! MUUTUS! SÜNDMUS TULEB ONLINE SALVESTISENA!

Õpetan erinevaid meetodeid, kuidas oma energiaid tagasi kokku koondada ning puhtalt ja turvaliselt taastada. Jagan nõuandeid energeetika võimendamiseks ning õpetan, kuidas seda kättesaamatuna hoida välistele jõududele, teistele inimestele ning koormavatele olukordadele. Osalemistasu 25 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Energiate tagasitõmbamise praktika NB! MUUTUS! SÜNDMUS TULEB ONLINE SALVESTISENA!
Energiate tagasitõmbamise praktika NB! MUUTUS! SÜNDMUS TULEB ONLINE SALVESTISENA!

Aeg ja koht

31. jaan 2024, 18:00 – 19:30 GMT +2

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 24 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

 

Osalustasu 25 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on ruumis rangelt keelatud!

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane aeg plaani muudatustest teada anda on sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 25 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page