top of page

K, 15. juuni

|

Kõiksuse Kanaldused Stuudio

Energeetika suurpuhastus * * *

Energeetikast sõltub su elukvaliteet. Praktikas toome tagasi kogu oma raisatud energia igalt poolt, kuhu see ei kuulu, milles osalejad kogevad jõulisi väestavaid protsesse. Ühtlasi katkestame parasiitseid ühendusi. Laeme alla tuleviku teadlikku energiat. Osalemistasu 20 €

Kohad ja ootenimekiri täis!
Vaata järgmist sündmust
Energeetika suurpuhastus  * * *
Energeetika suurpuhastus  * * *

Aeg ja koht

15. juuni 2022, 18:00 – 19:30 GMT +3

Kõiksuse Kanaldused Stuudio, Pirni 5-216, 10617 Tallinn, Estonia

Sündmusest

NB! Osaleda saavad ainult need, kes läbinud kohustusliku sissejuhatava praktika. Palun ära registreeru kui sa pole seda läbinud. Lisainfo MKK-s. Sissejuhatav praktika tuleb oma teadmiste värskendamiseks uuesti läbida ka neil, kellel on enam kui 12 kuud Stuudio praktikates osalemisest vahele jäänud.

 

Osalustasu 20 eurot. 

 

Parfüümid ja tugevad kehalõhnad (mustus, higi, toiduhais, vänge pesupulber ja tubakas) on meditatsioonis rangelt keelatud!

Lahtiste jalanõude hooajal võtame kaasa vahetussokid, et hoida kohapeal puhtust. Kui sul neid ei ole, siis kohapealt saad 1 euroga. 

 

Kui sa pole e-maili peale automaatset osalemise kinnitust saanud, aga vabade kohtade olemasolul registreerusid sündmusele, siis vaata igaks juhuks junk meilide alla. Kui seal ka pole siis kirjuta meile julgelt üle aadressile kanaldused@gmail.com. 

 

Kui teie plaanid vahepeal muutuvad, siis andke võimalikult varakult teada samale e-kirjale vastates, kuhu saite osalemise kinnituse. Viimane aeg plaani muudatustest teada anda on sündmuse päeval kell 12.00. NB! Viimase minuti loobumisel või kohale mitte ilmumisel tuleb tasuda oma kohatasu 20 eurot Algolemus OÜ kontole EE812200221072613181, SWEDBANK või rakendub sündmustel osalemise keeld!

 

 

 

Share This Event

bottom of page